Liptovský Mikuáš

O NÁS

Sme oficiálnym informačným centrom a turistickou marketingovou organizáciou mesta Liptovský Mikuláš od roku 1992. Naše služby poskytujeme na úrovni Profesijného štandardu pre činnosť turistických informačných centier stanovených Asociáciou informačných centier Slovenska. Medzi naše dlhodobé ciele patrí koordinácia mestského cestovného ruchu a podpora regionálneho cestovného ruchu na princípe partnerstva. Spoločne vytvárame produkty cestovného ruchu, ktoré zvyšujú atraktivitu mesta ako celoročnej destinácie. Pri svojej práci si uvedomujeme aj zodpovednosť za ochranu životného prostredia. Riadime sa zelenými princípmi v každodennej činnosti a zapojili sme sa do iniciatívy #ObjavUdržateľnéSlovensko. Viac o našej činnosti nájdete vo výročnej správe organizácie.

Námestie mieru 1, Liptovský Mikuláš
Tel.:  +421 915 957 008+421 948 625 669
http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/mapa.png   http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/facebook1.png  http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/youtube.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/newsletter1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/wifi.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/bezbarierovy_pristup.png 
15.9.-30.6.: Po-So: 9.00-17.00, 1.7.-14.9.: Po-Ne: 9.00-17.00

Propagačné materiály

Zastavte sa v INFORMAČNOM CENTRE po bezplatné propagačné materiály alebo si ich stiahnite z web stránky. Budú vám praktickým sprievodcom, v ktorom sa dozviete o najväčších turistických atraktivitách, sakrálnych pamiatkach, zaujímavom programe pre deti či oddychovej zóne Lesopark Háj-Nicovô.
 
 

Ocenenia a certifikáty

Za kvalitu nami poskytovaných služieb sme sa stali hrdým držiteľom osvedčenia o členstve a splnení Profesijného štandardu Asociácie informačných centier Slovenska (AiCES). Pri príležitosti 20. výročia založenia AiCES sme získali ocenenie za prínos pre rozvoj Asociácie. Uznaním našej práce v oblasti tvorby propagačných materiálov bolo ich výborné umiestnenie vo viacerých ročníkoch celoslovenskej súťaže Najkrajšie knihy a propagačné materiály Slovenska organizovanej Klubom fotopublicistov Slovenského syndikátu novinárov. Taktiež prvé miesto za propagačné materiály 12 NAJ historického centra a Mikulášska synagóga v súťažnej prehliadke TURIST PROPAG 2018 v kategórii Propagační leták, ktorá sa uskutočnila na veľtrhu Regiony České republiky. Ocenenia sú pre nás veľkou motiváciou.


Mediálny servis 

Naše aktivity sú pravidelne prezentované aj prostredníctvom rôznych masmediálnych, či printových médií na regionálnej, ale aj celoslovenskej úrovni. Najväčší záujem je o informácie o sprievodcovských službách, nových produktoch, ako aj o novinkách letnej, či zimnej turistickej sezóny.
 

​ROK 2021

Pravidelné sprievodcovské služby počas leta  -  TV Liptov, Liptovské noviny (od 2:15 min.)
Pestré leto v Liptovskom Mikuláši - TV Liptov
ONLINE prehliadkové trasy - reportáž Rádio Slovensko (od 16:30 min.)
Rádiovíkend - pozvánky a reportážeROK 2020


ROK 2019


Partneri  


Základom je dobrá spolupráca, ktorá nám umožňuje napredovať a na báze partnerstva definovať koncepciu cestovného ruchu, vytvárať zaujímavé produkty, zabezpečovať účinnú spoločnú prezentáciu a zdieľanú propagáciu. Máte zaujímavú myšlienku či projekt, ktorý by sme mohli spoločne priviesť k životu? Staňte sa naším partnerom!
 

HLAVNÍ PARTNERI

 Mesto Liptovský Mikuláš Región LiptovSlovakia Travel

 PARTNERI

      Dom kultúry, Liptovský Mikuláš  Múzeum Janka Kráľa, Liptovský Mikuláš  Cestovné lístky Leo Express                          Aquapark Tatralandia

      

MEDIÁLNI PARNERI

Rádio Liptov, Liptovský Mikuláš  TV Liptov, Liptovský MikulášGolden Apple Cinema, Liptovský MikulášInternetový portál Kedy-KamDenník Relax