Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník

Návštevník

V Liptovskom Mikuláši je rozhodne čo vidieť a zažiť! Lákadlom je jeho historické centrum s 12 NAJ atraktivitami, pestrý program pre rodiny s deťmi Dobrodružstvá s Mikulášom, prehliadky mesta s turistickým sprievodcom, atraktívne podujatia, dokonalý relax v aquaparku Tatralandia aj nenáročná turistika náučnými chodníkmi Lesoparku Háj-Nicovô, ktorý patrí k najkrajším vyhliadkovým bodom Liptova.  Zároveň je Liptovský Mikuláš so svojou ideálnou polohou v srdci regiónu blízko k všetkým jeho atraktivitám - k liptovským aquaparkom, k pamiatkam ľudovej architektúry, známym jaskyniam či  vodnej nádrži Liptovská Mara. Z juhu mesto obklopujú vrcholy Národného parku Nízke Tatry, zo severu Západné Tatry patriace do Tatranského národného parku a Chočské vrchy. Tieto pohoria s množstvom značených turistických trás patria k tým najkrajším na Slovensku. Prehľad o všetkých turistických možnostiach, propagačné materiály a suveníry získate v INFORMAČNOM CENTRE mesta Liptovský Mikuláš. 
Navštívte náš e-shop získajte mapy, turistických sprievodcov, knižné publikácie  a suveníry z Liptovského Mikuláša a regiónu Liptov, do konca júna v zľavách do 25 %.

Covid 19 - Okres L. Mikuláš sa nachádza v I. stupni ostražitosti (žltá farba), s týmito platnými opatreniami. Na testovanie využite služby odberných antigénových miest.