Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   INFORMAČNÉ CENTRUM

INFORMAČNÉ CENTRUM

INFORMAČNÉ CENTRUM mesta je pre vás otvorené ako VÝDAJNÉ MIESTO. Prevádzková doba:  Po-So: 9.00 - 17.00 h
Zabezpečujeme pre Vás výdaj facebookových, e-mailových a telefonických objednávok na kopírovanie, skenovanie a tlač dokumentov, inzercia, zmenárenské služby, poistenie na hory, predaj cestovných lístkov, predaj máp, kníh a suvenírov.
Výdaj je možný len s platným negatívnym testom podľa aktuálneho Covid automatu. Informácie naďalej poskytujeme telefonicky alebo e-mailom: 0948 625 669, info@mikulas.sk.
 
Sme garanti pravdivých, objektívnych a aktuálnych informácií. U nás sa dozviete turistické informácie o meste a regióne Liptov vrátane podujatí. Poradíme vám, ako si optimálne zostaviť program na voľný čas, čo môžete navštíviť v ktoromkoľvek ročnom období a počasí. Ak nás navštívite, dozviete sa nielen všetko potrebné, ale poskytneme vám aj bezplatné propagačné materiály. Môžete si u nás zakúpiť vstupenky na podujatia, mapy, turistických sprievodcov, široký sortiment suvenírov, cestovné lístky do zahraničia, štátne rybárske lístky. Ponúkame vám aj zmenárenské služby bez poplatkov, či poistenie záchrany v horách. 


Prinášame Vám zoznam bezplatných antigénových odberných miest COVID-19 v Liptovskom Mikuláši.
 

Námestie mieru 1 (OC Central, pri vstupe do historického centra)
Tel.:  +421 915 957 008+421 948 625 669  
15.9.-30.6.: Po-So: 9.00-17.00, 1.7.-14.9.: Po-Ne: 9.00-17.00 
http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/mapa.png   http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/facebook1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/instagram.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/youtube.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/newsletter1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/wifi.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/bezbarierovy_pristup.png