Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   INFORMAČNÉ CENTRUM   /   Turistická mobilná aplikácia a WIFI

Turistická mobilná aplikácia a WIFI

Virtuálny sprievodca Liptovským Mikulášom vždy k dispozícii vo vašom mobile!
 
Nechajte sa pohodlne navigovať k TOP atraktivitám mesta Liptovský Mikuláš. Dozviete sa turistické informácie vrátane prevádzkovej doby a vstupného:
  • 12 NAJ HISTORICKÉHO CENTRA: prehľad najväčších turistických atraktivít (keď si na mobile zapnete bluetooth, budú vám prichádzať upozornenia o blízkosti jednotlivých atraktivít).
  • SAKRÁLNE PAMIATKY: história a zaujímavosti o vzácnych interiéroch Kostola sv. Mikuláša, Evanjelického kostola a synagógy prostredníctvom audiosprievodcov, fotogalérií a výstižných krátkych textov. 
    Ukážka audiosprievodcu Evanjelický kostol - empora.
  • LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 7x inak:  7 tematických prehliadkových trás s turistickým sprievodcom historickým centrom.
  • LESOPARK HÁJ-NICOVÔ: kultúrno-prírodná oddychová zóna na vrchu Háj s náučnými chodníkmi VOJENSKÁ HISTÓRIA a PRÍRODA A KRAJINA OKOLO NÁS (vrátane audiosprievodcov), bežecké KYSLÍKOVÉ TRASY pomenované po mikulášskych olympionikoch Petre Vlhovej a Michalovi Martikánovi.
  • DOBRODRUŽSTVÁ S MIKULÁŠOM: pestrý a zábavný program pre rodiny s deťmi.  
     
Stiahnite si aplikáciu Liptovský Mikuláš v pohodlí domova alebo využite bezplatné wifi zóny v Liptovskom Mikuláši: Námestie osloboditeľov v historickom centre, INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš, synagóga, Evanjelický kostol. Mobilná turistická aplikácia Liptovský Mikuláš je bezplatne dostupná pre Android a Iphone.
Jazykové verzie: slovenská, anglická, poľská. Mobilná aplikácia funguje v offline verzii, pre časti vyžadujúce neustálu aktualizáciu (navigácia v google mapách, kalendár podujatí,...) je potrebné internetové pripojenie. 
 
Námestie mieru 1
031 01  Liptovský Mikuláš         
Tel.: +421 44 16 186, +421 44 552 24 18      
E-mail: info@mikulas.sk  
Web:
 www.mikulas.travel
GPS: 49°05´09.4´´N, 19°36´40.3´´E  
Prevádzková doba:  
15.09.-30.06.: Po-So: 9.00-17.00, Ne: zatvorené
01.07.-14.09.: Po-Pi: 8.00-18.00, So-Ne: 9.00-17.00