Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Samospráva   /   Tlačové správy
Zakorčuľujte si zadarmo už tento víkend

Zakorčuľujte si zadarmo už tento víkend

  15.09.2022   |   Tlačové správy

Najbližších sedem mesiacov môžu Mikulášania znovu korčuľovať bez platenia. Vedenie mesta pre nich vybavilo štyri hodiny mesačne na Titan aréne aj na ďalšiu sezónu. Zakorčuľovať zadarmo si môžete už v sobotu 17. septembra od 17:30 do 18:30 h.

Potrebné je sledovať rozpis ľadu na webe, pretože dni a časy vyhradené na verejné korčuľovanie sa v jednotlivých týždňoch menia, nie sú stále. V Titan aréne totiž prebiehajú zápasy hokejových tímov a tréningy krasokorčuliarov, ktoré sú každý víkend v inom čase.

V minulosti si Mikulášania mohli za symbolickú sumu zakorčuľovať na mobilnej ľadovej ploche na Podbrezinách. V posledných rokoch však boli zimy teplejšie a počet dní, kedy túto možnosť využili sa zužoval. Preto radniční zabezpečili verejné korčuľovanie na zimnom štadióne, ktorý nie je závislý od počasia, a preto je na tento účel k dispozícii až do konca marca.

Presný čas a termín záujemcovia nájdu v rozpise ľadu, ktorý je zverejnený na stránke www.jlarena.com/rozpis-ladov a je pravidelne aktualizovaný. Na stránke sa nachádzajú rozpisy pre obidva zimné štadióny, treba si preto otvoriť časť „Rozpis ľadu TITAN Aréna“. Bezplatné korčuľovanie býva označené ako „Verejnosť LM“.