Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Samospráva   /   Tlačové správy
C🛑VID-19: Nenavštevujte mestský úrad osobne, pokiaľ nemusíte. Koronavírus zasiahol už aj zamestnancov mesta

C🛑VID-19: Nenavštevujte mestský úrad osobne, pokiaľ nemusíte. Koronavírus zasiahol už aj zamestnancov mesta

  12.10.2020   |   Tlačové správy

Dvaja zamestnanci mesta Liptovský Mikuláš, ktorí pracujú na mestskom úrade, majú pozitívny test na COVID-19. Pozitívni pracovníci a ich blízke kontakty sú v karanténe.

 
Krízový štáb mesta reaguje na vzniknutú situáciu a zavádza nasledujúce opatrenia platné pre verejnosť od 13. októbra 2020:
 
🛑Žiadame klientov Mestského úradu v Liptovskom Mikuláši, aby dočasne uprednostnili telefonickú alebo elektronickú formu komunikácie, pokiaľ nie je nutná osobná návšteva úradu. Zoznam zamestnancov podľa jednotlivých odborov nájdete tu: https://www.mikulas.sk/samosprava/mestsky-urad/odbory-a-oddelenia/
 
⭕️ Od 13. októbra bude Centrum služieb občanom mesta otvorené v obmedzenom režime:
- v pracovných dňoch po, ut, št, pia od 8:00 – 11:00 hod.,
- v stredu od 11:00 do 16:30 hod.,
- mimo týchto časov bude budova pre verejnosť uzatvorená.
 
⭕️Pri vstupe do budovy mestského úradu klient absolvuje zmeranie telesnej teploty a vypíše formulár o potvrdení bezinfekčnosti.
 
⭕️ Vstup verejnosti je povolený len do vstupnej haly a Centra služieb občanom mesta. Vstup do ostatných priestorov mestského úradu je obmedzený.
 
Zamestnanci mestského úradu, ktorí boli v blízkom kontakte s pozitívnymi kolegami, sú v domácej karanténe, viacerí zamestnanci mestského úradu budú pracovať formou home office - z domu budú vybavovať maily aj telefonáty. Pozitívni zamestnanci neboli v kontakte s pracovníčkami z Centra služieb občanom mesta. Opatrenia platia do odvolania.