Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Samospráva   /   Tlačové správy
Futbalové leto pre deti začína 30. júna na ihrisku pri obchodnej akadémii

Futbalové leto pre deti začína 30. júna na ihrisku pri obchodnej akadémii

  18.06.2020   |   Tlačové správy

Populárny projekt Futbalové leto je aj v tomto roku nachystaný pre všetky deti z Liptovského Mikuláša vo veku od 6 do 14 rokov. „Pôjde už o šiesty ročník tohto zaujímavého podujatia, ktoré si v meste získalo veľa priaznivcov. Zhodli sme sa, že by bola veľká škoda, keby sme s projektom nepokračovali aj v tomto roku,“ načrtol Pavol Demenčík za organizátorský klub ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová.

Akcia sa začína v utorok 30. júna, a potom pokračuje prakticky celé prázdniny. Ide o tréningy, ktoré sa uskutočnia tri krát v týždni, vždy v utorok, v stredu a v piatok od 17.00 do 18.30 hod. Tréningový proces zabezpečujú kvalifikovaní tréneri s licenciou. Projekt je určený pre futbalistov, pre všetky deti, ktoré chcú s futbalom začať, ale aj pre tých, ktorí chcú počas prázdnin športovaním len zmysluplne vyplniť svoj voľný čas.
„Deti sa môžu zapojiť kedykoľvek a všetky sú u nás vítané. Podľa veku a úrovne futbalových zručností ich rozdelíme na prípravku, na mladších a na starších žiakov," objasnil.
Zásadnou zmenou oproti predošlým rokom je zmena miesta. Keďže na domovskom ihrisku v Liptovskej Ondrašovej práve revitalizujú hraciu plochu, projekt bude fungovať na školskom futbalovom ihrisku Obchodnej akadémie v Liptovskom Mikuláši. „Veríme, že deti, ale aj rodičia si od nás odnesú veľa pekných športových zážitkov,“ dodal P. Demenčík.
Podrobnejšie informácie dostanete na: 0907 497 673, trenerziacilo@gmail.com, www.skondrasova.sk.