Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   INFORMAČNÉ CENTRUM

INFORMAČNÉ CENTRUM

Sme garanti pravdivých, objektívnych a aktuálnych informácií. U nás sa dozviete turistické informácie o meste a regióne Liptov vrátane podujatí. Poradíme vám, ako si optimálne zostaviť program na voľný čas, čo môžete navštíviť v ktoromkoľvek ročnom období a počasí. Ak nás navštívite, dozviete sa nielen všetko potrebné, ale poskytneme vám aj bezplatné propagačné materiály. Môžete si u nás objednať služby turistického sprievodcu, zakúpiť vstupenky na podujatia, mapy, turistických sprievodcov, široký sortiment suvenírov, cestovné lístky do zahraničia, štátne rybárske lístky. Ponúkame vám aj zmenárenské služby bez poplatkov, či poistenie záchrany v horách.
Navštívte náš e-shop získajte mapy, turistických sprievodcov, knižné publikácie a suveníry z Liptovského Mikuláša a regiónu Liptov.

Covid 19 - Okres L. Mikuláš sa nachádza v 3. stupni ohrozenia (čierna farba), s týmito platnými opatreniami. Na testovanie využite služby odberných antigénových a PCR miest.
 
!!! OZNAM !!!
Z dôvodu karanténnych opatrení je Informačné centrum v dňoch 21. - 22.1.2022 ZATVORENÉ! Informácie poskytujeme aj naďalej na tel. čísle: 0915/957 008 alebo e-mailom: info@mikulas.sk. O prevádzkovej dobe počas budúceho týždňa Vás budeme informovať.
 
Logo Informačného centra mesta Liptovský Mikuláš
Námestie mieru 1 (OC Central, pri vstupe do historického centra)
Tel.:  +421 915 957 008+421 948 625 669  
1.9.-30.6.: Po-So: 9.00-17.00, 1.7.-31.8.: Po-Pi: 9.00 - 18.00, So-Ne: 9.00-17.00 
http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/mapa.png   http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/facebook1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/instagram.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/youtube.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/newsletter1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/wifi.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/bezbarierovy_pristup.png