Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   INFORMAČNÉ CENTRUM

INFORMAČNÉ CENTRUM

Sme garanti pravdivých, objektívnych a aktuálnych informácií. U nás sa dozviete turistické informácie o meste a regióne Liptov vrátane podujatí. Poradíme vám, ako si optimálne zostaviť program na voľný čas, čo môžete navštíviť v ktoromkoľvek ročnom období a počasí. Ak nás navštívite, dozviete sa nielen všetko potrebné, ale poskytneme vám aj bezplatné propagačné materiály. Môžete si u nás zakúpiť vstupenky na podujatia, mapy, turistických sprievodcov, široký sortiment suvenírov, cestovné lístky do zahraničia, štátne rybárske lístky. Ponúkame vám aj zmenárenské služby bez poplatkov, či poistenie záchrany v horách.
Navštívte náš e-shop získajte mapy, turistických sprievodcov, knižné publikácie a suveníry z Liptovského Mikuláša a regiónu Liptov, do konca júna v zľavách do 25 %.

Covid 19 - Okres L. Mikuláš sa nachádza v I. stupni ostražitosti (žltá farba), s týmito platnými opatreniami. Na testovanie využite služby odberných antigénových miest.
 
Logo Informačného centra mesta Liptovský Mikuláš
Námestie mieru 1 (OC Central, pri vstupe do historického centra)
Tel.:  +421 915 957 008+421 948 625 669  
1.9.-30.6.: Po-So: 9.00-17.00, 1.7.-31.8.: Po-Pi: 9.00 - 18.00, So-Ne: 9.00-17.00 
http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/mapa.png   http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/facebook1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/instagram.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/youtube.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/newsletter1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/wifi.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/bezbarierovy_pristup.png