Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   SLUŽBY   /   WELLNESS A RELAX   /   RTC - Relax Tenis Club

RTC - Relax Tenis Club

Moderný športovo-relaxačný a ubytovací komplex, so základnou koncepciou vytvorenia profesionálnej tenisovej haly sa nachádza v športovej zóne mesta Liptovský Mikuláš cca 400 m od centra. Komplex rovnocenne poskytuje športové, relaxačné, spoločenské a ubytovacie služby, a tým sa stáva jedinečným. Súčasťou areálu je parkovisko monitorované kamerovým systémom. Celý komplex má bezbariérový charakter – bezbariérový vstup, šatne, sociálne zariadenia, sprchy aj výťah, takže je vhodná aj pre telesne postihnutých športovcov.

KLASICKÁ FÍNSKA SAUNA 
Sauna je zhotovená z kvalitného dreva - severského smreku a lavice, operadlá a podlahový rošt sú z topoľového dreva. Vo vnútri sa nachádza nerezová pec, ktorá sa môže polievať vodou. V prípade záujmu môžete do vody nakvapkať zopár kvapiek éterického vonného oleja. Kapacita sauny je 4 osoby.

MASÁŽNE SLUŽBY
Masáž patrí k najstarším liečebným prostriedkom. Bolestivé miesta možno zmierniť alebo odstrániť trením či hnietením, čo sú základné masérske hmaty.

VÍRIVÝ BAZÉN
Ponorte sa a doprajte si príjemnú vodnú mikromasáž s nespočetným množstvom malých bubliniek, ktoré uvoľnia všetky svaly vo vašom tele. Exluzívny vírivý bazén SUNDANCE SPAS vyniká originálnym tvarovaním /5 pohodlných kresiel/ s hydroterapeutickými možnosťami – rozloženie a typ plynule regulovateľných trysiek vychádza z masážnych techník – vysokotlakové podvodné masáže, perličkové masáže chrbtice, krku, svalov, kĺbov a chodidiel. Relaxačnú pohodu znásobuje vnútorné osvetlenie bazéna príjemnými farbami.
ODDYCHOVÁ A RELAXAČNÁ MIESTNOSŤ 

Najmä po saune odporúčame relaxáciu v oddychovej časti. Pohodlne sa uložte do špeciálnych oddychových ležadiel a vychutnajte si pokoj pri počúvaní relaxačnej hudby.

CERAGEM MASTER E

Je plnoautomatizované medicínske terapeutické masážne lôžko, ktoré v sebe spája CERAGEM tlakovú masáž s hĺbkovo pôsobiacim dlhovlnným infračerveným teplom emitovaným jadeitovými kameňmi a špeciálnymi epoxidkarbónovými platňami (IR v hodnotách 4 - 16 mikrónov vlnovej dĺžky). Ponúka intenzívny relax a celkové uvoľnenie.

Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 


RELAX & TENIS CLUB
Nábrežie Janka Kráľa 4359
031 01 Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 918 718 829
E-mail: relaxtenisclub@gmail.com 
Web: www.r-t-c.sk
GPS: 49°4'54.28" N  19°36'25.73" E
Otváracie hodiny:
Po-Ne: 8.00-22.00
Cenník