Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   TOP REGIÓNU LIPTOV   /   Wellness a relax   /   AQUA- VITAL Park & Kúpele Lúčky

AQUA- VITAL Park & Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky sú kúpele pre celú rodinu. O všetkých členov rodiny je u nás prvotriedne postarané. Či máte 7 alebo 70, či ste muž alebo žena, pre každého urobíme maximum aby sa u nás cítil príjemne a chcel sa k nám vrátiť. 

V lúčanských kúpeľoch sa už dávno neliečia iba ženy s gynekologickými problémami. Ľudia, aj z blízkeho okolia, ich stále vnímajú rovnako. Už v minulosti v nich úspešne liečili aj pohybové ústrojenstvo a nervové choroby. K tradícii sa vrátili a dnes majú komplexný charakter. Od roku 2005 sa Lúčky znovu vrátili k liečbe ochorení pohybového ústrojenstva a v roku 2008 rozšírili indikačný zoznam o liečbu nervových chorôb a chorôb z povolania.Sú umiestnené v horskej doline pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova, v pokojnom prostredí, ktoré je izolované od rušného sveta. Liečivá voda, ktorá už mnohým pacientom prinavrátila zdravie pochádza z dvoch vrtov. Valentína má 32 stupňov celzia a nový vrt HGL-3 má teplotu 37 stupňov. Vodu z prameňov využívajú v prirodzenej forme v bazénoch aj vo všetkých separátnych kúpeľoch.

V auguste 2008 kúpele otvorili Aqua-vital Park, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 27  – 33 °C s rozličnými atrakciami (vodná lavica so vzduchovou masážou, vodopád, chŕliče, protiprúd, hojdací záliv, podhladinové osvetlenie). Klienti môžu využiť aj sedací bazén s termálnou minerálnou vodou, napúšťanou z nového vrtu HGL-3. Teplota vody v sedacom bazéne je 36 °C – 38 °C. Súčasťou Aqua-vital Parku je aj vitálny svet, kde klienti môžu relaxovať v rímskom parnom kúpeli, fínskej saune, mentolovej saune, v thepidáriu  a môžu využiť aj Kneippov kúpeľ, teplú lavicu, masážnu sprchu, turbo sprchu aj ľadové vedro.  K dispozíí je aj vnútorný minerálny bazén s teplotou vody 33 –35 °C . Služby poskytované v Aqua-vital Parku sú na vysokej úrovni s veľmi dobrou hygienou, o čom svedčí aj medziročný nárast klientov využívajúcich tieto služby.

Návštevníci  sa môžu občerstviť v Snack bare, ktorý sa nachádza pri bazéne, kde si môžu vybrať z ponuky a la carte. Záujemcovia o liečebné procedúry môžu vyskúšať liečivé účinky minerálnej vody. K dispozícii je široká ponuka minerálnych kúpeľov (aromatický, bylinný, rašelinový, solfatánový ...),  masáží (klasická, reflexná, masáž lávovými kameňmi, medová, podvodná...), teploliečba (parafín, rašelina), svetloliečba (sanoterm, solux, horské slnko, bioptron...)  a množstvo ďalších procedúr, ktoré si klienti môžu objednať aj individuálne bez toho, aby tu absolvovali pobyt.


Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 


AQUA-VITAL Park & Kúpele Lúčky 

Lúčky 530
034 82  Lúčky
Tel.: +421 44 437 55 66
E-mail: kupele-lucky@kupele-lucky.sk 
Web: www.kupele-lucky.sk
GPS: 49°07'56.7552" N 19°23'56.8608" E
Otváracie hodiny
Cenník
 Zľavy s Liptov region card!