Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   TOP REGIÓNU LIPTOV   /   Aquaparky   /   AQUA - VITAL PARK & kúpele Lúčky

AQUA - VITAL PARK & kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky sú umiestnené v horskej doline pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova, v pokojnom prostredí, ktoré je izolované od rušného sveta.  Ponuka je prispôsobená nielen pre klientov, ktorí tu chcú stráviť pobyt a upevniť si zdravie. Bazény a sauny sú k dispozícii aj širokej verejnosti.

V auguste 2008 kúpele otvorili Aqua-vital Park. Súčasťou Aqua-vital Parku je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 27 °C – 33 °C s rozličnými atrakciami (vodná lavica so vzduchovou masážou, vodopád, chŕliče, protiprúd, hojdací záliv, podhladinové osvetlenie). Klienti môžu využiť aj sedací bazén s termálnou minerálnou vodou, napúšťanou z nového vrtu HGL-3. Teplota vody v sedacom bazéne je 36 °C – 38 °C.

Súčasťou Aqua-vital Parku je aj vitálny svet, kde klienti môžu relaxovať v rímskom parnom kúpeli, fínskej saune, mentolovej saune, v thepidáriu  a môžu využiť aj Kneippov kúpeľ, teplú lavicu, masážnu sprchu, turbo sprchu aj ľadové vedro.  K dispozíí je aj vnútorný minerálny bazén s teplotou vody 33 –35 °C.

Služby poskytované v Aqua-vital Parku sú na vysokej úrovni s veľmi dobrou hygienou, o čom svedčí aj medziročný nárast klientov využívajúcich tieto služby. Návštevníci  sa môžu občerstviť v Snack bare, ktorý sa nachádza pri bazéne, kde si môžu vybrať z ponuky a la carte.


Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 


AQUA-VITAL Park & Kúpele Lúčky 

Lúčky 530
034 82  Lúčky
Tel.: +421 44 437 55 66
E-mail: kupele-lucky@kupele-lucky.sk 
Web: www.kupele-lucky.sk
GPS: 49°07'56.7552" N 19°23'56.8608" E
Otváracie hodiny
Cenník  
Vzdialenosť Liptovský Mikuláš » Lúčky 22 km
 Zľavy s Liptov region card!