Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   ŠPORT V MESTE   /   Športovo-zábavné aktivity   /   Surf Waves Tatralandia

Surf Waves

Láka ťa oceán, vlny, surfovanie a pocit slobody?
 
Vďaka jedinečnému surfovaciemu komplexu už nemusíš cestovať až k oceánu. Surf Waves Tatralandia ponúka skvelý zážitok, ktorý musíš vyskúšať aj ty! Surfovanie na vlnách Tatralandie ťa prenesie na známu pláž Waikiki, či na ostrov Maui, kde si ten pravý adrenalín užijú nielen profesionáli, ale aj úplných začiatočníci a najmenší.
Interiérový surf simulátor využíva špeciálnu technológiu vystavanú formou umelej rieky, ktorá dokáže tvoriť vlny, ktoré sú podobné tým v oceáne. Rovnomerný prúd vody hnaný rýchlosťou od 30 do 70 km/hod. v spojení s určitým zakrivením povrchu vytvorí ideálne podmienky pre surfovaciu dosku, ktorá sa dokáže kĺzať po hladine. Zakrivenie spôsobujúce súčasne stúpajúcu rýchlosť umožňuje surferovi skúšať a opakovať oblúčiky a vychutnať si rôzne triky. V Surf zóne sa nachádzajú štyri dráhy na ploche 68 m2. Plusom umelej vlny je to, že sa naučíte surfovať v bezpečnom prostredí, ktoré je ovládateľné a tým pádom je tento šport vhodný pre všetky vekové kategórie. Vlnu si vďaka surfovaciemu raftu môžu vyskúšať už aj deti od 4 rokov.
Pri vstupe do surf zóny vás privíta skúsený inštruktor, ktorý vás bude sprevádzať počas celého času na vlne. Dostávate úvodnú inštruktáž, pri ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie ohľadom správneho úchopu a manipulácie so surfom, aby ste si surfovanie, čo najviac užili.

Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 

 Aquapark Tatralandia
Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš
Tel.: +421/915 834 644
E-mail: info@tatralandia.sk 
Web:  www.tatralandia.sk
GPS: 49° 06.329 N 19° 34.240 E
Otváracia doba
Aktuálny cenník 

 Zľavy s Liptov region card