Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   Región   /   REGIÓN LIPTOV   /   Aquaparky   /   AQUA-VITAL park & wellness KÚPELE LÚČKY

AQUA-VITAL park & wellness KÚPELE LÚČKY

V prírodnom prostredí KÚPEĽOV LÚČKY na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, masážne trysky, vzduchové lehátka, vodná čaša, chŕliče vody, podhladinové osvetlenie). Priamo s ním je spojený aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C. K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33 °C a 35 °C. Pre tých, ktorí obľubujú čaro saunovania je určený vitálny (saunový) svet, kde sa nachádzajú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje – silice, zmesi prchavých látok, ktoré sa získavajú z rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich ľudia s obľubou využívajú od nepamäti.
K dispozícii majú aj vonkajší vitálny svet, kde môžu klienti využiť fínsku saunu, ochladzovací bazén a jacuzzi pod holým nebom. Pre klientov poskytujeme aj nadštandardné procedúry s prírodnou francúzskou kozmetikou GERnétic, ktorých blahodárne účinky ocenia najmä ženy. Prekrásne prírodné prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou Vám zaručí skvelý oddych za výborné ceny. Pre klientov, ktorí si chcú užiť relax a pre svoje telo chcú dopriať len to najlepšie poskytujeme rozličné liečebné procedúry v novom modernom BALNEOCENTRE,ktoré si môžu dopredu objednať a priamo v krásnych priestoroch vychutnať. Absolvovanie liečebných procedúr prispieva k zlepšeniu kondície a zdravotného stavu. Kvalifikovaní pracovníci kúpeľov poskytovaním procedúr pomáhajú odstrániť bolesti krížov a krčnej chrbtice, spevniť chrbtové svalstvo, zlepšiť pohyblivosť kĺbov, bojovať proti rednutiu kostí ale aj odstrániť príznaky civilizačných chorôb.
Zo širokej ponuky procedúr si klienti môžu vybrať rozličné druhy masáží, kúpeľov v liečivej minerálnej vode ale aj ďalších procedúr. Procedúry je potrebné vopred telefonicky objednať. Rozmaznajte svoje telo masážami, minerálnymi kúpeľmi alebo procedúrami so špičkovou francúzskou kozmetikou GERnétic.

 


AQUA-VITAL Park & Kúpele Lúčky 

Lúčky 530
034 82  Lúčky
Tel.: +421 44 437 55 66
E-mail: kupele-lucky@kupele-lucky.sk 
Web: www.kupele-lucky.sk
GPS: 49°07'56.7552" N 19°23'56.8608" E
Otváracie hodiny
Cenník  
Vzdialenosť Liptovský Mikuláš » Lúčky 22 km
 Zľavy s Liptov region card!