Liptovský Mikuáš

Tatrapolis

Originálne spojenie kováčskeho remesla a cestovateľskej vášne vyústilo na Liptove do podoby netradičného zábavného parku Tatrapolis - hneď vedľa aquaparku Tatralandia.
Hľadáte originálnu zábavu pre celú rodinu? Tak je najvyšší čas zamieriť na Liptov, kde Vás svojím unikátnym prostredím očarí zábavný park Tatrapolis. Okrem pútavých kovových miniatúr svetových stavieb tu nájdete množstvo ďalších atrakcií, kde sa zabavia nie len deti ale aj dospelí. Ale to nie je všetko, vďaka originálnemu spojeniu tradičného kováčskeho umenia, histórie a cestovania sa môžete čo-to nové dozvedieť z histórie či geografie. Užite si originálnu zábavu pre celú rodinu, jedinečnú atmosféru či menšie ponaučenie. V skratke je Tatrapolis skutočne vhodné miesto pre rodinný výlet, ako aj pre organizované skupiny alebo školské výlety.

SVETOVÉ STAVBY: 
* Big Ben  * Burj Al-arab  * CN Tower  * Eiffelova veža  * Petronas Tower  * Socha slobody * Sydney Opera House  * Šikmá veža v Pise * Taipei 101 * Veterný mlyn  * Veža na Kamzíku

ĎALŠIE ATRAKCIE:
* Autodrom  * Vodná strela  * Kolotoč  * Tatrapolis Expres  * Popletené člnky * Labyrint
 
NOVINKY:
NOČNÝ TATRATRAPOLIS
V noci sa Tatrapolis mení na Ostrov fantázie. Akoby ste sa razom ocitli v knihe Julesa Verna, kde ožívajú neuveriteľné vynálezy aj fantastické bytosti v kostýmoch inšpirovaných nespútaným steampunkom! 
 
GIGANTI DOBY ĽADOVEJ
Do Tatrapolisu zavítali najväčší a najzaujímavejší obyvatelia našej planéty spred 10-tisíc rokov, medzi nimi aj gigantický mamut, obrovský jaskynný medveď či obávaný tiger šabľozubý. Nielenže si ich môžete poriadne prehliadnuť, ale sa dozviete aj mnoho zaujímavostí z ich života.  

Tatrapolis - ostrov fantázie
Ráztocká 1003
031 05 Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 915 834 644
E-mail: tatrapolis@gmail.com
Web:  tatrapolis.sk
GPS: 49°06'19.74" N 19°34'14.4" E
Otváracie hodiny:
AKTUÁLNE ZATVORENÉ!!!
Cenník 

Hlavný vstup do areálu sa nachádza hneď vedľa budovy Hurricane Factory.