Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   PROGRAMY NA MIERU   /   PRE RODINY S DEŤMI   /   MORE ATRAKCIÍ V TATRÁCH

MORE ATRAKCIÍ V TATRÁCH

Čo skôr? Kúpať sa alebo sa spúšťať na toboganoch a šmýkačkách? Preskúmať Ostrov pirátov z Karibiku či stroskotanú plachetnicu? Pozorovať morské sasanky a rybičky, alebo radšej surfovať na havajských vlnách? Vyskúšaj všetko! V lete zamier aj do zábavného Summer City s nafukovacím svetom, adrenalínovou zónou a bláznivým vodným futbalom.

 
V Tatralandii nemá nuda žiadnu šancu! Kam sa otočíš, všade samá voda - termálna, morská aj číra. A v nej super zábava! Pozri, najmenší šantia v Bazéne pirátov a spúšťajú sa šmýkačkami do vodnej priekopy. Ty v Tropical Paradise mrkni na vrak stroskotanej lode, potom skoč do šnorchlovacieho bazéna, ponor sa a sleduj život v mori! Krásne sfarbené morské rybičky, sasanky, mušle aj koraly. Alebo hľadaj poklad pirátov. Chvíľu oddychuj pod palmami a zbieraj sily na ďalšie dobrodružstvo - parádne jazdy toboganmi a šmýkačkami. Stačí mať 120 cm a môžeš sa spúšťať vo väčšine z nich. Alebo radšej pôjdeš surfovať na morských vlnách? Tie môžu otestovať všetci nad 6 rokov. V Tatralandii si užiješ aj „suchozemskú“ zábavu v letnom Summer City. Zabav sa v nafukovacom svete Bubble City, zahraj si volejbal, futbal, stolný tenis, veselý obrí šach či ruské kuželky.
Ak chceš urobiť niečo pre svoje zdravie, povedz rodičom, že Keltský saunový svet je otvorený pre deti od 6 rokov každý deň. 
P.S. Pre úplne malých drobcov a ich maminky je vytvorená Baby Silent Zóna- priestor na hygienu, prípravu stravy a odpočinok počas dňa plného zábavy. 
 
- trvanie aktivity podľa individuálneho záujmu
 
 
DOPLNKOVÉ SLUŽBY PRE DETI:

  
Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 
 

Aquapark Tatralandia
Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 915 834 644
  http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/facebook1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/instagram.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/mapa.png 
Otváracia doba
Aktuálny cenník