Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   PROGRAMY NA MIERU   /   PRE RODINY S DEŤMI   /   AKO V AKČNOM FILME

AKO V AKČNOM FILME

Staň sa profesionálnym vykrádačom trezorov, ustoj laserovú prestrelku v labyrinte alebo predveď  tanečný štýl v hre Playdance.

 
Dohodni si taktiku s každým členom rodiny a pusti sa do hier, kde majú hlavné slovo lasery, čas a šikovnosť. 
LASER MAZE
Dve minúty, šesť metrov dlhá laserom pretkaná chodba a na jej konci trezor, ktorý treba vykradnúť. Lez k  nemu opatrne cez laserové lúče, lebo každé ich prerušenie znamená poplach. Ak sa rozozvučí päťkrát, tvoja misia končí neúspechom. Hra je vhodná pre deti od 4 rokov.
LASER TAG
Na sebe máš hrubú vestu so senzormi a presne 12 minút. Obozretne sa pohybuj v labyrinte, snaž sa laserom zasiahnuť svojho súpera. Čím viac zásahov, tým viac bodov. Čím viac hráčov, tým viac zábavy. Zober otca, mamu, sestru, brata, babku, dedka - skrátka, môže vás byť až dvanásť. Po napätí dobre padnú chvíle pokoja v oddychovej zóne. Vyber si niečo z baru a skráť si čas tradičnými stolovými hrami, alebo stolným futbalom (kalčetom). Hra je vhodná pre deti od 6 rokov.
ESCAPE ROOM
Staň sa stredoškolákom, ktorého úlohou je dostať sa von z učiteľského kabinetu. Ak sa odtiaľ dostaneš pomocou svojho dôvtipu do jednej hodiny, učiteľ prehodnotí svoje rozhodnutie o tvojich známkach. Počas hľadania riešenia nájdete viacero návodov a pomôcok, ktoré vám pomôžu dostať sa von aj bez pomoci zvonku. Jediné čo potrebuješ k nájdeniu správneho riešenia je tvoj mozog na rozmýšľanie.
 
DOPLNKOVÉ SLUŽBY PRE DETI:

 
Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš LIPTOVLASERS

Revolučná 650
031 05, Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 948 108 755
  http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/facebook1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/instagram.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/mapa.png 
Otváracie hodiny:  
Od 2.1.2020 do 31.1.2020 sme otvorení denne s výnimkou pondelkov.
Utorok - Piatok: 13:00 - 20:00
Sobota:             13:00 - 21:00
Nedeľa:             13:00 - 19:00
Cenník 
 Zľavy s Liptov region card!