Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   PROGRAMY NA MIERU   /   PRE RODINY S DEŤMI   /   ADRENALIN A OUTDOOR DOBRODRUŽSTVÁ

ADRENALIN A OUTDOOR DOBRODRUŽSTVÁ

Prekonaj prekážky na dráhach dobrodružného golfu a osvoj si pravidlá futbalgolfu.  Nazbieraj maximum bodov v paintballe, ukáž presnú mušku v  streľbe z luku alebo vzduchovky. Predveď sa na maxi lyži a chodúľoch. Tých najmenších nechaj šantiť na veľkom nafukovacom hrade alebo sa preháňať na šľapacích autíčkach.

Adrenalín Centrum nájdeš v tesnej blízkosti Areálu vodného slalomu, kde sa to športovcami len tak hemží. Vyber si aktivitu, ktorá ti sadne najviac:
ADVENTURE GOLF A FUTBALGOLF   
Adventure golf je golf zmenšený do veľkosti minigolfu. Uži si kopec zábavy pri zdolávaní rôznych nerovností, kameňov a vyvýšenín jeho dráh. Od jamky k jamke postupuj aj pri futbalgolfe. Vyhrá ten, kto prejde celú dráhu s najmenším počtom kopov do futbalovej lopty.
STREĽBA 
Bezkonkurenčne vyhráš v lukostreľbe alebo v streľbe zo vzduchovky, ak je dobré oko, pevná ruka a sústredenie tvojou prednosťou. Pridaj k tomu premyslenú taktiku a víťazstvo v paintballe je tvoje (paintball - odporúčaný vek od 10 rokov).
ZÁBAVNÉ ATRAKCIE
Drobci ocenia detské ihrisko s trampolínou, pestrofarebným nafukovacím hradom, trampolínou, šľapacími autíčkami.  Celá rodina môže súťažiť v kuželkách, ukázať tímového ducha pri kráčaní na maxilyži a každý predviesť obratnosť na chodúľoch.
 
- trvanie aktivity podľa individuálneho záujmu
  
 
DOPLNKOVÉ SLUŽBY PRE DETI:

Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 
 

Adrenalínové centrum - Areál vodných športov Liptovský Mikuláš
Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka
031 01  Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 948 906 506 
E-mail: office@raftingadventure.sk
Web: www.raftingadventure.sk

Otváracie hodiny:
Júl - August: denne: 10.00 - 19.00
Apríl - Jún a September, Október: 
na objednávku