Liptovský Mikuáš

Liptovlasers

Laser Tag je laserová prestrelka v labyrinte, kolektívna zábavno-dobrodružná hra, ktorá očarí všetkých priaznivcov adrenalínu a aktívneho oddychu. Laser game je hra šikovnosti, premyslenej stratégie a zdrojom nových zaujímavých zážitkov. Určená je takmer všetkým vekovým kategóriám (vek dieťaťa by mal prekročiť 8 rokov) bez rozdielu pohlavia, jednotlivcom, tímom, pohybovo viac či menej zdatným. Nemusíte sa obávať, že sa zašpiníte, hráte v uzavretej, pekne zariadenej aréne. Nemusíte sa báť ani bolesti či prípadných modrín, na rozdiel od paintballu je laser tag úplne bezbolestný a bezpečný. 

Laser Maze je napínavá hra, pri ktorej sa zahráte na profesionálneho vykrádača trezorov. Veď to poznáte z filmov ako Mission impossible alebo Pasca. Máte dve minúty na to, aby ste preliezli 6 metrov dlhou chodbou popretkávanou laserovými lúčmi, vybrali trezor a vrátili sa na východiskové miesto. Musíte liezť tak, aby ste neprerušili lasery, lebo každé prerušenie lúča vyvolá poplach. Ak spôsobíte 5 poplachov, vaša misia sa končí neúspechom.

Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 


LIPTOVLASERS

Revolučná 650
031 05, Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 948 108 755
  http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/facebook1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/instagram.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/mapa.png 
Otváracie hodiny: 
Od 2.1.2020 do 31.1.2020 sme otvorení denne s výnimkou pondelkov.
Utorok - Piatok: 13:00 - 20:00
Sobota:             13:00 - 21:00
Nedeľa:             13:00 - 19:00
Cenník 
 Zľavy s Liptov region card!