Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   ATRAKTIVITY   /   ŠPORT V MESTE   /   Športovo-zábavné aktivity   /   Hurrricane Factory Tatralandia

Hurrricane Factory Tatralandia

Jediný veterný tunel na Slovensku a miesto, kde si môžete vyskúšať aké to je lietať a vznášať sa. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metrov a celkovej výške neuveriteľných 14 m prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h, čo je rýchlosť ozajstného hurikánu. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého! Lietanie vo veternom tuneli je určené všetkým fyzicky zdravým osobám od 5-tich rokov.
 
FUNFLIGHT predstavuje lietanie pre verejnosť, teda pre všetkých tých, ktorí nemajú so skydivingom alebo lietaním v aerodynamickom tuneli žiadne väčšie skúsenosti. Pokiaľ chcete zažiť jedinečný pocit voľného pádu a zoskok z lietadla sa Vám zdá príliš riskantný, potom  ste na správnom mieste.

SPORTFLIGHT je určený pre tých, ktorí už majú dostatočné skúsenosti s lietaním v simulátore alebo s voľným pádom a skydivingu sa venujú na športovej úrovni.

Spracované: INFORMAČNÉ CENTRUM mesta Liptovský Mikuláš 


HURRICANE FACTORY TATRALANDIA

Brezovec 1090 
031 05 Liptovský Mikuláš 
Tel.: +421 903 544 331, +421 911 533 354 
  http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/facebook1.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/instagram.png http://www.mikulas.sk/filesII/informacne_centrum/ikony/mapa.png 
Otváracie hodiny:
Po-Ne: 9.00-21.00

Cenník