Liptovský Mikuáš

Aquapark

Hľadáte relax, dobrodružstvo, adrenalín, vzrušenie, pohodu a to všetko v krásnom prostredí – v objatí hôr?

Aquapark Tatralandia je najväčší vodný park s ubytovaním v Strednej Európe! Spolu s ubytovacím komplexom Holiday Village Tatralandia leží len 4 km od centra Liptovského Mikuláša. Jedine v Tatralandii pocítite blahodarné účinky termálnej minerálnej vody, okúsite adrenalín na toboganoch a šmýkačkách, netradične sa ubytujete v čarovných zruboch a apartmánoch, zabavíte sa pri golfe či bowlingu. 

Najlepšou voľbou pre vašu dovolenku a dokonalý relax je kúpanie v 14 bazénoch - 10 celoročných. Bazény sú naplnené zdraviu prospešnou slanou morskou, termálnou aj priezračnou ohrievanou vodou s teplotou do 38°C. Malých aj veľkých športovcov čaká aquabasketbal, aquavolejbal, vodná lezecká stena s vodopádom a množstvo iných atrakcií. Jedinečný relax ponúkajú aj vodné chrliče, masážne sedenia, vodné postele, gejzíry a vyvieračky. V novom krytom komplexe Tropical Paradise, okrem bazénov s morskou a priezračnou vodou nájdete aj bazén šnorchlovací, z ktorého môžete sledovať morské rybky a koraly. V príjemnej teplote 32 °C si užijete aj relax v oddychovej časti pod pravou 10-metrovou palmou. Počas slnečných dní vás v Tropical Paradise opáli aj pod strechou – špeciálna strešná fólia totiž prepúšťa slnečné lúče. Počas zimy aj počas leta sa vám o zábavu postarajú profesionálni animátori.  

ZÁBAVA NIKDY NEKONČÍ 
Pre milovníkov adrenalínu je pripravených 28 toboganov a šmýkačiek – 6 celoročných. Po jazde na 146 m dlhej Anakonde si budete istí, že ste v skutočnom toboganovom raji! Medzi tobogany, ktoré určite stoja za vyskúšanie patrí aj celoročný „lievikový“ tobogan Tornádo, letný adrenalínový tobogan Boomerang Raft Ramp, či rodinný tobogan Trio.

DVA NOVÉ MEGA TOBOGANY!
DELPHIN
Maximálne zrýchlenie: na rafte z 0 na 50 km/hod. za len za 1 sekundu
Extrémna výška: nástup vo výške 5 poschodového paneláku
Gigantická kapacita: 4-miestne rafty odvezú až 1440 osôb/hod.
Adrenalínový zážitok: jazda novej dimenzie a takmer voľný pád

4 FAMILY
Monumentálny tobogan: veľká kapacita so 4 raftom, šírkou 2,8 m
Energická jazda: množstvo interaktivity, zábavy a efektov
Geniálne rodinný: už pre 4-ročné deti a celá rodina na 1 rafte
Absolútna zábava: bláznivé točenie a zákruty počas celej jazdy 


Aquapark Tatralandia
Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš
Tel.: +421 915 834 644
E-mail: info@tatralandia.sk  GPS: 49°06'19.74" N 19°34'14.4" E
Otváracie hodiny
Cenník