Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   KALENDÁR PODUJATÍ

ŠťASTNý NOVý ROK

19 December 2019
25 December 2019

ŠťASTNý NOVý ROK

multikino Golden Apple Cinema     Kino (Kultúrne podujatia)

multikino Golden Apple Cinema     18:45 okrem 24.12.19, So-Po aj o 11:30


romantický, komédia SR/ČR - 2019 - (12) - 92 minút - CON Titulky/dabing: originálna verzia

Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier.
Dej filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde.

Štyri priateľky vyrážajú na tradičnou lyžovačku a dovolenku do Vysokých Tatier, aby tam spoločne strávili Silvester. Spája ich dlhoročné priateľstvo, vie, že sa môžu jedna na druhú spoľahnúť. S chlapmi to má v tejto chvíli každá trochu inak a každá z nich sa nachádza v inej fáze partnerského vzťahu. Tak napríklad Hana (Táňa Pauhofová) tesne pred Vianocami zistí, že ju jej priateľ podvádza, a namiesto spoločnej dovolenky pri mori odchádza ako obvykle s kamarátkami na hory. Veronika (Gabriela Marcinková) je naopak spokojnou manželkou riaditeľa hotela, kam idú, a ktorý práve kúpil neznámy boháč. Nový majiteľ má každým dňom prísť, Veronikyn manžel (Jakub Prachař) preto potrebuje, aby bolo všetko perfektné, a z nervozity začne robiť šialenosti. Marcela (Antónia Lišková) je šťastne rozvedená, avšak hneď pri vstupe narazí na bývalého manžela (Marek Majeský), ktorý je tu aj s mladou výstavnou milenkou, modelkou a influencerkou v jednej osobe (Anna Kadeřávková). A potom už na seba narážajú na každom kroku. Najlepšie by na tom mohla byť Bára (Zuzana Norisová), ktorá sa so svojím mužom (Tomáš Maštalír) bezmedzne miluje, hoci on neustále niekde stráca ich osemročnú dcéru. Počas týždňa na horách začnú preskakovať iskry na prekvapivých miestach, ožije jedna veľmi stará láska a do hry vstúpí aj živý medveď.


Ďaľšie informácie: https://gacinema.sk/?go=detail_filmu&text=%8A%9Dastn%FD+nov%FD+rok+-+Babsk%E1++jazda&id=1457

Vstupné: Dospelí: 6,90€ Deti: 5,90€

Odkaz na vstupenky: https://gacinema.sk/?go=detail_filmu&text=%8A%9Dastn%FD+nov%FD+rok+-+Babsk%E1++jazda&id=1457

Naspäť na podujatia