Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   KALENDÁR PODUJATÍ

VIEš UDRžAť TAJOMSTVO?

10 Október 2019
16 Október 2019

VIEš UDRžAť TAJOMSTVO?

multikino Golden Apple Cinema     Kino (Kultúrne podujatia)

multikino Golden Apple Cinema     štvrtok, piatok a nedeľa až streda 18:15


romantická komédia USA - 2019 - (12) - 94 minút - BON Titulky/dabing: české titulky

V láske nič neutajíš
Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu, vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie... a než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste. Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A že káva v práci je úplne príšerná?!
Na pomoc musí prísť najlepšia kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie tajomstvá. Tie má totiž úplne každý.

Nálož filmovej romantiky vznikla podľa rovnomenného knižného bestsellera spisovateľky Sophie Kinsellovej. Vďaka svojim úžasným knižným hrdinkám je medzi čitateľkami zo Slovenska aj z celého sveta už dlho obľúbená. Podľa knihy Závislá od nákupov bol natočený aj film Spoveď nákupnej maniačky s Islou Fisherovou v hlavnej úlohe.


Ďaľšie informácie: https://gacinema.sk/?go=detail_filmu&text=Vie%9A+udr%9Ea%9D+tajomstvo%3F&id=1413

Vstupné: Dospelí: 6,90€ Deti: 5,90€

Odkaz na vstupenky: https://gacinema.sk/?go=detail_filmu&text=Vie%9A+udr%9Ea%9D+tajomstvo%3F&id=1413

Naspäť na podujatia