Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   KALENDÁR PODUJATÍ

MANDALKOVANIE - ĽÚBOSTNÉ MANDALY

07 Jún 2020

MANDALKOVANIE - ĽÚBOSTNÉ MANDALY

Fun Fabric     Tvorivé dielne (Kultúrne podujatia)

Fun Fabric     15:00


Cyklus intuitívneho maľovania mandál. Tentokrát LÚBOSTNÉ MANDALY.

Júnový cyklus začneme mandalami plnými lásky. Otvoríme srdce, poprosíme o podporu zhora, uzemníme sa, aby sme to celé "ustáli" a pustíme sa do práce. Vytvoríme mandalu s názvom "Srdce plné lásky", do ktorej si každý vloží svoj osobný zámer. A túto Lásku si odnesieme do domov. 

Tvorbu kruhových obrázkov si môžete vyskúšať na vlastnej koži. Môžete si namaľovať svoju osobnú liečivú mandalu, alebo vytvorte mandalu blízkej osobe, ako prekrásny originálny darček. Dozviete sa celý koncept tvorby a pod vedením, cez arteterapeutické prvky sa ponoríte do vlastného vnútra.
Všetok materiál aj lektorné v cene. 

Kurzy vedie certifikovaná lektorka: Janka Sapietová Šipeková

O kurze:

  • Je nutné sa vopred prihlásiť, aby sme Vám vedeli pripraviť a vyrátať Vaše hodnoty. Na základe vyplnených údajov v prihláške Vám vopred pripravíme osobné údaje, podľa ktorých si vytvoríte jedinečnú Vašu mandalu.
  • Mandalu môžete vytvoriť aj blízkej osobe ako darček, v tom prípade potrebujete uviesť údaje dotyčnej osoby, pre ktorú bude mandala určená.
  • Maľujeme akrylovými farbami na plátno - príďte v pohodlnom oblečení, aby Vám nič nebránilo oddať sa len tvorivej práci s farbami a štetcom.


Ďaľšie informácie: https://jankasipekova.sk/mandalkovanie-workshopy/

Vstupné: Dospelí: 55€

Odkaz na vstupenky: https://jankasipekova.sk/mandalkovanie-workshopy/

Naspäť na podujatia