Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   KALENDÁR PODUJATÍ

ONEMANSHOW: THE MOVIE

14 September 2023
19 September 2023

ONEMANSHOW: THE MOVIE

multikino Golden Apple Cinema     Kino (Kultúrne podujatia)

17:45     PRIDAŤ DO KALENDÁRA


komédia, krimi, akčný, dokumentárny ČR - 2023 - (12) - 99 minút - Bontonfilm Titulky/dabing: originálna verzia

Jediný film, ktorý sa skončí v realite
Po viac ako polročnej odmlke sa na scénu vracia český provokatér Kamil Bartošek, známy ako Kazma. Internetový fenomén, ktorého videá majú milióny pozretí a vyvolávajú kontroverzné reakcie, uvedie do kín celovečerný film. Dlhopripravovaný projekt, na ktorom Kazma a jeho tím pracovali v najprísnejšom utajení 4 roky, sa už v augusta dočká svojho veľkého odhalenia v slovenských kinách.
Náklady na film sa podľa producentov vyšplhali na 72 miliónov českých korún a tvorcovia sľubujú jedinečné predstavenie, aké Slovensko v kinách ešte nevidelo. Svoj doposiaľ najväčší projekt sa Kazma rozhodol pod hlavičkou ONEMANSHOW historicky prvýkrát ukázať celému Česku a Slovensku priamo na veľkom plátne. Jeho slávne kúsky a škandály trhali na internete miliónové rekordy v počte pozretí a ohromovali divákov svojou drzosťou. Medzi jeho najznámejšie akcie patrí nabúranie sa do relácie Prostřeno (na Slovensku Bez servítky), nastrčenie falošného Jima Carreyho na galavečer Českých levov alebo infiltrácia na štadión počas finále majstrovstiev sveta v Rusku v kufri jedného z výstavných áut. Teraz prichádza Kazma so svojou legendárnou ONEMANSHOW v celovečernom formáte a podľa vlastných slov sa chystá zbúrať české a slovenské kiná.

Oficiálnych informácií je minimum, nie je jasné, o čom film bude, a sám Kazma hovorí, že diváci sa to dozvedia až v kinách.


Ďaľšie informácie: http://www.bontonfilm.sk/onemanshow

Vstupné: Dospelí: 7,80€ Deti: 6,50€

Odkaz na vstupenky: https://gacinema.sk/?go=detail_filmu&text=ONEMANSHOW%3A+The+Movie&id=2040

Naspäť na podujatia