Liptovský Mikuláš
  • Polsky
  • English
  • Slovensky
  • Liptovský Mikuláš - erb mesta
    Pohľady z mesta Liptovsky Mikulas

    Oznamy

    Vážení občania,
    v tejto časti webovej stránky nájdete informácie o dianí v meste , tlačové správy, všeobecné informácie z mestského úradu a informácie o verejnom obstarávaní.



    Typ správy:

    Komunálne voľby 2018: Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora mesta Liptovský Mikuláš ️a zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Liptovskom Mikuláši

    27.09.2018
    ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

    pre voľby primátora mesta Liptovský Mikuláš 🇸🇰

    Mesto Liptovský Mikuláš uverejňuje podľa § 178 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov zaregistrovaných pre voľby primátora mesta:

    1. Ján Blcháč, Ing., PhD., 59 r., 
    primátor, 
    Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    2. Martin Chrapčiak, Ing., 55 r., 
    masér, výsluhový dôchodca, 
    nezávislý kandidát

    3. Vincent Kultan, Mgr., 36 r., 
    geofyzik, 
    Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca, Občianska konzervatívna strana, Spolu - občianska demokracia

    ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV
    pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Liptovskom Mikuláši 

    Mesto Liptovský Mikuláš uverejňuje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z.z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov zaregistrovaných pre voľby do mestského zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

    ***Volebný obvod č. 1
    1. Sylvia Cukerová, Ing., 44 r., asistentka riaditeľa, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    2. Oldřich Drahovzal, MUDr., 66 r., lekár – primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    3. Matej Géci, Ing., 33 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát
    4. Lucia Homolová, 44 r., účtovníčka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
    5. Jiří Kolínský, Mgr., 40 r., marketingový manažér, nezávislý kandidát
    6. Vincent Kultan, Mgr., 36 r., geofyzik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    7. Kata Piačková, PhDr., 55 r., klinická psychologička, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    8. Ľubomír Raši, Bc., 37 r., kultúrny pracovník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    9. Jozef Szebellai, MBA, 30 r., konateľ sro, Most - Híd
    10. Marek Šlosár, 41 r., SZČO, nezávislý kandidát
    11. Táňa Šufliarská, Mgr., 42 r., lektorka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca

    Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

    ***Volebný obvod č. 2
    1. Miroslav Antol, 40 r., záchranár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
    2. Vladimír Antoška, Bc., 32 r., živnostník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
    3. Ján Blcháč, Ing., PhD., 59 r., primátor, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    4.Peter Cibák, 60 r., tréner, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    5. Lucia Cukerová, Ing., 41 r., ekonómka, nezávislá kandidátka
    6. Gabriela Erhardtová, Mgr., PhDr., 42 r., psychologička, terapeutička, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    7. Zuzana Marcineková, Ing., 28 r., projektová manažérka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    8. Jaroslav Micenko, Mgr., 43 r., právnik, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
    9. Jarmila Mišurová, Mgr., 66 r., dôchodkyňa, Komunistická strana Slovenska 
    10. Ladislav Mlynarčík, 52 r., technik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    11. Miroslav Neset, Mgr., 51 r., záchranár, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    12. Tomáš Paprčka, 29 r., vedúci krytej plavárne, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    13. Ján Smieško, Mgr., 48 r., biochemik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    14. Alžbeta Smiešna, MUDr., 67 r., lekárka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    15. Ľubica Staroňová, Ing., 57 r., štátna zamestnankyňa, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    16. Rastislav Strcula, Ing., 53 r., SZČO, nezávislý kandidát 
    17. Štefan Tahotný, Bc., 50 r., konateľ, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
    18. Marta Voštináková, MUDr., 67 r., všeobecný lekár pre dospelých, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    19. Peter Vrlík, 54 r., kultúrny pracovník, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    20. Andrea Žideková, MUDr., 46 r., lekárka, gynekologička-pôrodníčka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

    ***Volebný obvod č. 3
    1. Jaroslav Barok, MUDr., 62 r., lekár, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    2. Miroslav Boďa, MUDr., 56 r., lekár, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    3. Ján Bonko, Ing., 63 r., zástupca primátora, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    4. Jaroslav Čefo, Ing., 52 r., riaditeľ hotelov, nezávislý kandidát
    5. Anna Dvorščáková, Mgr., 45 r., riaditeľka školy, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    6. Jana Júdová, RNDr., PhD., 48 r., vysokoškolská pedagogička, výskumná pracovníčka, SPOLU – občianska demokracia
    7. Vladimír Klein, Ing., 37 r., business intelligence specialist, Demokratická strana
    8. Jozef Korený, Ing., 36 r., finančný manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    9. Peter Kramarčík, RSDr., 66 r., výsluhový dôchodca, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    10. Michal Paška, 32 r., redaktor, nezávislý kandidát
    11. Renáta Perašínová, 48 r., SZČO, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    12. Radovan Stanislav, 43 r., súkromný podnikateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    13. Ľubica Staroňová, Mgr., 55 r., pôrodná asistentka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    14. Michal Šarafín, Mgr., 36 r., manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    15. Rudolf Urbanovič, Ing., 58 r., štátny tajomník MV SR, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

    ***Volebný obvod č. 4
    1. Jaroslav Grešo, 55 r., konateľ spoločnosti, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    2. Jozef Repaský, Ing., 61 r., technik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca

    Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

    ***Volebný obvod č. 5
    1. Miroslav Burgel, 59 r., živnostník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    2. Soňa Čupková, 53 r., detská sestra-špecialistka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

    ***Volebný obvod č. 6
    1. Štefan Ganoczy, Ing., PhD., 66 r., vysokoškolský učiteľ, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    2. Marta Jančušová, 67 r., predsedníčka dozornej rady, nezávislá kandidátka
    3. Eva Kubáňová, Mgr. art., ArtD., 37 r., riaditeľka reklamnej agentúry, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    4. Andrej Marko, 26 r., zamestnanec, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

    Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

    ***Volebný obvod č. 7
    1. Jozef Bobák, Ing., 61 r., technik, nezávislý kandidát
    2. Oľga Čellárová, Bc., 59 r., verejná zdravotníčka, samostatná radkyňa, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    3. Dušan Grešo, Ing., 68 r., riaditeľ príspevkovej organizácie, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    4. Ľuboš Kováč, Ing., 49 r., produktový manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    5. Michal Luníček, MUDr., 52 r., lekár, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    6. Marek Nemec, Bc., 30 r., riaditeľ, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

    ***Volebný obvod č. 8
    1. Jozef Gonda, Ing., 41 r., stavebný inžinier, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    2. Ľuboš Trizna, 35 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát

    Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.


    Krok späť naspäť

    Oznamy

    Typ správy:

    Komunálne voľby 2018: Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora mesta Liptovský Mikuláš ️a zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Liptovskom Mikuláši

    27.09.2018
    ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

    pre voľby primátora mesta Liptovský Mikuláš 🇸🇰

    Mesto Liptovský Mikuláš uverejňuje podľa § 178 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov zaregistrovaných pre voľby primátora mesta:

    1. Ján Blcháč, Ing., PhD., 59 r., 
    primátor, 
    Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    2. Martin Chrapčiak, Ing., 55 r., 
    masér, výsluhový dôchodca, 
    nezávislý kandidát

    3. Vincent Kultan, Mgr., 36 r., 
    geofyzik, 
    Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca, Občianska konzervatívna strana, Spolu - občianska demokracia

    ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV
    pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Liptovskom Mikuláši 

    Mesto Liptovský Mikuláš uverejňuje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z.z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov zaregistrovaných pre voľby do mestského zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

    ***Volebný obvod č. 1
    1. Sylvia Cukerová, Ing., 44 r., asistentka riaditeľa, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    2. Oldřich Drahovzal, MUDr., 66 r., lekár – primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    3. Matej Géci, Ing., 33 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát
    4. Lucia Homolová, 44 r., účtovníčka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
    5. Jiří Kolínský, Mgr., 40 r., marketingový manažér, nezávislý kandidát
    6. Vincent Kultan, Mgr., 36 r., geofyzik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    7. Kata Piačková, PhDr., 55 r., klinická psychologička, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    8. Ľubomír Raši, Bc., 37 r., kultúrny pracovník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    9. Jozef Szebellai, MBA, 30 r., konateľ sro, Most - Híd
    10. Marek Šlosár, 41 r., SZČO, nezávislý kandidát
    11. Táňa Šufliarská, Mgr., 42 r., lektorka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca

    Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

    ***Volebný obvod č. 2
    1. Miroslav Antol, 40 r., záchranár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
    2. Vladimír Antoška, Bc., 32 r., živnostník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
    3. Ján Blcháč, Ing., PhD., 59 r., primátor, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    4.Peter Cibák, 60 r., tréner, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    5. Lucia Cukerová, Ing., 41 r., ekonómka, nezávislá kandidátka
    6. Gabriela Erhardtová, Mgr., PhDr., 42 r., psychologička, terapeutička, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    7. Zuzana Marcineková, Ing., 28 r., projektová manažérka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    8. Jaroslav Micenko, Mgr., 43 r., právnik, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
    9. Jarmila Mišurová, Mgr., 66 r., dôchodkyňa, Komunistická strana Slovenska 
    10. Ladislav Mlynarčík, 52 r., technik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    11. Miroslav Neset, Mgr., 51 r., záchranár, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    12. Tomáš Paprčka, 29 r., vedúci krytej plavárne, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    13. Ján Smieško, Mgr., 48 r., biochemik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    14. Alžbeta Smiešna, MUDr., 67 r., lekárka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    15. Ľubica Staroňová, Ing., 57 r., štátna zamestnankyňa, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    16. Rastislav Strcula, Ing., 53 r., SZČO, nezávislý kandidát 
    17. Štefan Tahotný, Bc., 50 r., konateľ, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
    18. Marta Voštináková, MUDr., 67 r., všeobecný lekár pre dospelých, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    19. Peter Vrlík, 54 r., kultúrny pracovník, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    20. Andrea Žideková, MUDr., 46 r., lekárka, gynekologička-pôrodníčka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

    ***Volebný obvod č. 3
    1. Jaroslav Barok, MUDr., 62 r., lekár, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    2. Miroslav Boďa, MUDr., 56 r., lekár, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    3. Ján Bonko, Ing., 63 r., zástupca primátora, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    4. Jaroslav Čefo, Ing., 52 r., riaditeľ hotelov, nezávislý kandidát
    5. Anna Dvorščáková, Mgr., 45 r., riaditeľka školy, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    6. Jana Júdová, RNDr., PhD., 48 r., vysokoškolská pedagogička, výskumná pracovníčka, SPOLU – občianska demokracia
    7. Vladimír Klein, Ing., 37 r., business intelligence specialist, Demokratická strana
    8. Jozef Korený, Ing., 36 r., finančný manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    9. Peter Kramarčík, RSDr., 66 r., výsluhový dôchodca, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    10. Michal Paška, 32 r., redaktor, nezávislý kandidát
    11. Renáta Perašínová, 48 r., SZČO, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    12. Radovan Stanislav, 43 r., súkromný podnikateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    13. Ľubica Staroňová, Mgr., 55 r., pôrodná asistentka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    14. Michal Šarafín, Mgr., 36 r., manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    15. Rudolf Urbanovič, Ing., 58 r., štátny tajomník MV SR, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

    ***Volebný obvod č. 4
    1. Jaroslav Grešo, 55 r., konateľ spoločnosti, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    2. Jozef Repaský, Ing., 61 r., technik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca

    Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

    ***Volebný obvod č. 5
    1. Miroslav Burgel, 59 r., živnostník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    2. Soňa Čupková, 53 r., detská sestra-špecialistka, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

    ***Volebný obvod č. 6
    1. Štefan Ganoczy, Ing., PhD., 66 r., vysokoškolský učiteľ, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    2. Marta Jančušová, 67 r., predsedníčka dozornej rady, nezávislá kandidátka
    3. Eva Kubáňová, Mgr. art., ArtD., 37 r., riaditeľka reklamnej agentúry, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    4. Andrej Marko, 26 r., zamestnanec, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

    Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

    ***Volebný obvod č. 7
    1. Jozef Bobák, Ing., 61 r., technik, nezávislý kandidát
    2. Oľga Čellárová, Bc., 59 r., verejná zdravotníčka, samostatná radkyňa, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    3. Dušan Grešo, Ing., 68 r., riaditeľ príspevkovej organizácie, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia
    4. Ľuboš Kováč, Ing., 49 r., produktový manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    5. Michal Luníček, MUDr., 52 r., lekár, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    6. Marek Nemec, Bc., 30 r., riaditeľ, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Národná koalícia

    Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

    ***Volebný obvod č. 8
    1. Jozef Gonda, Ing., 41 r., stavebný inžinier, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Šanca
    2. Ľuboš Trizna, 35 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát

    Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.


    Krok späť naspäť